T. J. SOKOL VRANÉ NAD VLTAVOU I.

najdete nás také na Facebooku

SOKOLSKÁ VYCHÁZKA 21.9.2024

Pojďte se s námi v sobotu projít na nedaleký vrch Chlumík! Tempo bude velmi mírné, zváni jsou všichni bez ohledu na věk a kondici. Na každého čeká po cestě tibetský desert.

NOVÁ SEZÓNA JE V ROZJEZDU!

Vyberte si z široké nabídky sportů v naší sokolovně.  Právě je ideální čas  přihlásit se a začít s pravidelným pohybem. Najdete u nás přes 30 možností pro všechny věkové kategorie od 1 do 99 let věku. Místa se ale rychle plní, tak neváhejte příliš dlouho. Na všechny se těšíme!

ŠANSONOVÝ VEČER UŽ MÁ NOVÝ TERMÍN

Hudební akce pana Petra Kubce se musela přesunout na náhradní termín. Sokolovna byla totiž v pohotovosti pro případnou nutnost evakuace lidí kvůli povodni. Tentokrát už to určitě klapne, zapsat si můžete termín 23.11.2024.

PROBĚHL NÁŠ PRVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Poprvé jsme si vyzkoušeli jaké to je organizovat pohybový příměstský tábor pro všechny děti, které chtějí trávit aktivní čas s kamarády i během letních prázdnin. Dětem se věnoval zkušený lektor a vedoucí Jakub Zvelebil a zdá se, že děti si tábor dosyta užily. Posuďte sami.  My už teď víme, že příště tábor proběhne v termínu 7. - 11. 7. 2025!

Připravujeme a těšíme se

Pronájem prostor